مقاله ها

کامیون الکتریکی ولوو – www.carclick.ir

مرجع خرید و فروش ماشین سنگین
بازدیدها

عرضه کامیون الکتریکی ولوو با محدوده برد ۲۴۰ کیلومتر در سال ۲۰۲۱

در حالی که شاید تصور کنیم هر کامیونی که از یک شهر عبور می‌کند در حال رفتن به یک شهر دورافتاده است، اما واقعیت این است که بسیاری از این کامیون‌های بزرگ در حال انتقال کالاها از بنادر کشتیرانی به انبارها و یا جابجایی بار بین انبارها در یک منطقه شهری هستند.

کامیون الکتریکی ولوو
ولوو الکتریکی

اینجاست که کامیون‌های الکتریکی VNR کلاس ۸ شرکت کامیونسازی ولوو (یک شرکت جداگانه از خودروسازی ولوو) وارد ماجرا می‌شوند. این وسایل نقلیه باربری منطقه‌ای محدوده برد ۲۴۰ کیلومتر دارند و از یک بسته باتری ۲۶۵ کیلووات ساعت بهره می‌برند. شرکت کامیونسازی ولوو می‌گوید می‌توان این باتری را در عرض ۷۰ دقیقه تا ۸۰ درصد شارژ کرد. این شرکت همچنین می‌گوید که به دلیل استفاده از ترمز احیاکننده، این کامیون می‌تواند حین چرخه‌های کاری خاص تا ۱۵ درصد به شارژ‌ باتری خودش اضافه کند.

این کامیون توان ۴۵۵ اسب بخار و گشتاور ۵۴۹۲ نیوتن متر دارد و وزن آن تقریبا ۳۷ تُن است، بنابراین هیچ مشکلی برای جابجا کردن بارهای مختلف نخواهد داشت.

کامیون الکتریکی ولوو
ولوو الکتریکی

دیگر خودروسازان در حال کار روی سیستم‌های انرژی جایگزین برای وسایل نقلیه باربری منطقه‌ای هستند. تویوتا در حال بررسی و استقرار کامیون‌های باربری با سوخت هیدروژنی است، در حالی که دایملر کامیون‌های الکتریکی توسعه داده که مشتریان هم‌اکنون از آن‌ها استفاده می‌کنند. علاوه بر این، به زودی کامیون‌های برقی شرکت‌های تسلا و نیکولا هم عرضه خواهند شد.

کامیون الکتریکی ولوو VNR در سال ۲۰۲۱ وارد فاز تولید می‌شود و شامل امکاناتی از جمله تله‌ماتیک، عیب‌یابی از راه دور، و خدمات نظارت بر باتری از راه دور خواهد بود. در حالی که بعید است این کامیون‌ها در مرز بین شهرها دیده شوند، ممکن است به زودی حین رانندگی در مناطق شهری شاهد عبور و مرور آن‌ها باشیم.

منبع: https://www.khodrobank.com

جهت درج رایگان آگهی خرید یا فروش هر نوع ماشین سنگین در سایت کارکلیک بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

کار کلیک

نکات مهم درباره خرید ماشین سنگین
ده نکته درباره خرید خودروهای سنگین و نیمه سنگین
ماشین سنگین کارکرده
موارد کلیدی خرید خودروی سنگین
مرجع تخصصی خرید و فروش ماشین سنگین در ایران “کارکلیک
کارکلیک مرجع تخصصی خرید و فروش ماشین سنگین
آدرس وب سایت کارکلیک www.carclick.ir
آدرس اپ کارکلیکm.carclick.ir
آدرس وبلاگ کارکلیک carclick.ir/weblog
آدرس سایت پینترست https://www.pinterest.com/carclick11
آدرس صفحه ما در یوتیوب www.youtube.com/UCMUjWzqdGUaOeB366_aBR0A

کارکلیک

دیدگاهتان را بنویسید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟