بررسی فنی خودروهامقاله ها

مان TGX اروپا، محصول خاص آلمان

مرجع خرید و فروش ماشین سنگین
بازدیدها

جایی که کارایی با عملکرد مطابقت دارد: مان TGX

مان TGX آلمان قدرت بیشتر و حتی کارایی بیشتر. MAN TGX ثابت کرد که مصرف کم و عملکرد بالا جدا از یکدیگر نیستند. فرقی نمی کند که در بزرگراه رانندگی می کنید یا در یک محل کار سخت کار می کنید ، به لطف تجهیزات و نسخه های مختلف موتور ، MAN TGX کاملاً متناسب با نیازهای تجارت شما طراحی شده است. پادشاه قابل اعتماد و نیرومند ما در حمل و نقل طولانی مسافت پیموده شده را بدون مشکل و با سودآوری انجام می دهد.

MAN TGX دارای هر آنچه در کسب و کار شما برای موفقیت بیشتر آن و تنظیم مسابقه نبض کامیون است ، نیاز دارد: سطح بالای رانندگی و راحتی و گشتاور زیاد همراه با مصرف کم سوخت. بهره وری استاندارد و سیستم های کمک راننده استاندارد و اختیاری اطمینان حاصل می کند که همه سفرهای شما حتی اقتصادی تر و ایمن تر هستند. در یک کامیون که به اندازه تجارت شما فردی است.

کمپانی مان آلمان

شرکت ماشین سازی مان آلمان بعد از مدتی که فعالیت نداشت، توانست خیلی قویوارد بازار شود. شروع به کار این شرکت با طراحی کامیون هایی با ظاهری خیره‌کننده، امکانات و تکنولوژی برتر اروپا بود. نسل جدید کامیون‌های شرکت مان بعد از ۱۲ سال مثل همیشه عنوان طراحی برترین کامیون سال را از آن خود کرد.

شرکت مان در بازار کامیون سازی دنیا، یک برند مستقل و بدون حاشیه می باشد. هدف این شرکت از طراحی  کامیون های خود رعایل اصول ایمنی و راحتی راننده در کابین می باشد. شرکت کامیون سازی مان آلمان توانسته است از زمان شروع ۵ مرتبه عنوان طراحی کامیون های با ارزش را در سال از آن خود نماید.

حوضه خدماتی را در عکس ها زیر مشاهده کنید:

داخل کابین مان TGX

طراحی کابین‌ها برای شرکت های کامیون سازی مهم ترین بخش و چالش محسوب می شود که برند مان این چالش مهم را برطرف کرده است. برای طراحی کابین‌های کامیون رعایت چند نکته بسیار مهم و ضروری می باشد. ایمنی، طراحی جذاب و همچنین رعایت اصول چیدمان تمامی لوازم در کابین کامیون باید به بهترین حالت ممکن باشد. منظور این است که راننده کامیون باید به راحتی دسترسی خوبی به کلیدها و وسایل اساسی خود بدون حواس پرتی داشته باشد. کمپیانی مان در سطح جهانی در این موضوع بسیار خوب عمل کرده است.

موضوع مهم دیگر در طراحی کابین رفت و آمد راننده می باشد. کمپانی مان جوری طراحی کرده راننده با قد معمولی  به صورت ایستاده می تواند وارد و خارج شود. یک نکته جالب دیگر این است که به محض باز کردن در کابین چراغ های پله روشن می شود وراننده می تواند در هر شرایط آب و هوایی رفت و آمد کند.

تنظیم صندلی های مان

یک نکته بسیار جالب دیگر در مورد این کامیون این است که تنظیم زاویه فرمان حافظه‌دار می باشد که قادر است با تنظیم قبلی فرمان را تنظیم نماید و تنها باکلید لمسی آن به همان زاویه تنظیمی بر می گردد. صندلی‌ کابین هم بصورت برقی و حافظه‌دار می باشد تنها با لمس یک کلید می توانید به تنظیم خود برگردانید.

موتورها

جعبه دنده

نسل جدید گیربکس های MAN TipMatic® مصرف سوخت را کاهش می دهد و راحتی رانندگی را افزایش می دهد. بسته به منطقه برنامه ، توابع و برنامه های مختلف تغییر دنده در دسترس هستند. یعنی شما می توانید جعبه دنده خود را برنامه ریزی کنید.

عملکردهای جدید گیربکس نیز کاملاً با موتورهای D08 ، D15 ، D26 و D38 سازگار است.

جعبه دنده مان جدید

یکی دیگر از ویژگی های جدید ترمز موتور کنترل شده الکترونیکی با اصطلاحاً کمک به بالا آمدن است. پله های بزرگ دنده تا سه دنده را امکان پذیر می کند. همچنین منطق تعویض دنده است که بسته به وضعیت رانندگی مربوطه حتی باهوش تر عمل می کند. این نرم افزار در اینجا سرعت بهینه دنده را با استفاده از داده هایی مانند موقعیت شتاب دهنده ، جرم خودرو و مقاومت محاسبه شده محاسبه می کند. سرعت مطلوب در این حالت لزوما سریعترین نیست.

کاهش مصرف سوخت

به لطف برنامه های جدید تعویض دنده و عملکردهای اضافی گیربکس ضمن افزایش قابل توجه راحتی و ایمنی ، مصرف سوخت را کاهش می دهد.

جهت درج رایگان آگهی خرید یا فروش هر نوع ماشین سنگین در سایت کارکلیک بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

کار کلیک

نکات مهم درباره خرید ماشین سنگین
ده نکته درباره خرید خودروهای سنگین و نیمه سنگین
ماشین سنگین کارکرده
موارد کلیدی خرید خودروی سنگین
مرجع تخصصی خرید و فروش ماشین سنگین در ایران “کارکلیک
کارکلیک مرجع تخصصی خرید و فروش ماشین سنگین
آدرس وب سایت کارکلیک www.carclick.ir
آدرس اپ کارکلیکm.carclick.ir
آدرس وبلاگ کارکلیک carclick.ir/weblog
آدرس سایت پینترست https://www.pinterest.com/carclick11
آدرس صفحه ما در یوتیوب www.youtube.com/UCMUjWzqdGUaOeB366_aBR0A

کارکلیک

دیدگاهتان را بنویسید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟