درباره ما

کامیون 20 به عنوان اولین مرجع تخصصی خرید و فروش ماشین آلات سنگین فعالیت خود را آغاز کرده است و شما عزیزان می توانید از سایت ما جهت درج آگهی های خود بصورت کاملا رایگان استفاده نمایید.

جهت ثبت آگهی خرید و فروش, درج نمایندگی , درج نمایشگاه ماشین های سنگین خود به سایت کامیون 20 به آدرس kamion20.com مراجعه فرمایید. و یا از موبایل اپ ما به آدرس m.kamion20.com استفاده نمایید.

ما نیز همانند بسیاری از شما مراجعه کنندگان به این پایگاه مجازی، در برهه ای از زمان، سختی ها و پیچیدگی های مراحل خرید یا فروش خودرو در شکل سنتی آن را چشیده ایم و به خوبی می دانیم که یافتن بهترین گزینه های ممکن برای خرید خودرو و یا سپردن خودروی شخصی مان برای فروش در بازار شلوغ کنونی، کاری بس پر دغدغه، زمان بر، و گیج کننده است.

از این رو به عنوان افرادی که نسبت به مقوله خودرو و تحولات گوناگون این صنعت پویا بی تفاوت نیستیم، بر آن شدیم که ضمن بررسی عمیق و علمی بازار خرید و فروش کنونی کشور، بررسی تجارب مشابه خارجی و درک نیاز ها، محدودیت ها، و فرصت های موجود، به ایجاد و راه اندازی پایگاهی مجازی بپردازیم.

باما با ساده سازی و روشن سازی فرآیند خرید و فروش انواع خودرو، شما را یاری می کند تا با کمترین دردسر و در کمترین زمان “بیابید” یا “بسپارید”.

اگرچه نهایت سعی خود را نموده ایم تا به حداکثر سادگی در فرآیند انتخاب و ارائه خودرو دست پیدا کنیم، لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمدتر کردن این فرآیند هستیم. در صورتی که علاقمند به در میان گذاشتن نظرات خودباماهستید، آنها را به آدرس info@kamion20.com ارسال نمائید.

جهت درج رایگان آگهی خرید یا فروش هر نوع ماشین سنگین در سایت کامیون 20 بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

مرجع خرید و فروش ماشین سنگین در ایران
×