دسته‌بندی نشده

دانستنی جالب درباره کشنده جدید ماک

بازدیدها

 کشنده جدید ماک Anthem ، باعث تعجب بسیاری از کارشناسان شده چون یک محصول مدرن است .

کمپانی ماک  با طراحی ماک جدید Pinnacle انتظار دارد بتواند بازاری که بخاطر  قدیمی شدن کشنده از دست داده  را با عرضه این محصول جدید دوباره نبض بازار را بدست بگیرد.

کشنده کامیون Anthem

کامیون کشنده ماک  Anthem

  امروزه بسیاری از کشنده ها شکل و ظاهر یکسانی دارند ولی ماک  Anthem با طراحی جدید و خارق العاده اش خود  را گونه ای دیگر ظاهر نموده که از دیگران خود را جدا کرده است . در اطراف چرخ ها و جلو پنجره  ، گلگیرهای چهارگوش نوارهایی از فلز درخشان بکار گرفته شده که جلوه خاصی به آن می دهد و بر روی کاپوت برآمده اش تزیینات جالبی کار شده است .

  ماک یک برند اصل آمریکایی است که ما با تولید این محصول می خواهیم به روح  آمریکایی آن را منعکس می کند .

جان والش ، معاون بازار یابی کمپانی ماک
تصویر داخل کشنده Anthem همانند هتل می باشد

کامیون Anthem شبیه یک هتل لوکس متحرک می باشد  که به هیچ وجه به کشنده های  شرکت ها و برندهای  دیگر شباهت ندارد . بدنه خارجی آنتم گونه ای طراحی شده تا مصرف سوخت را کاهش دهد و در مقایسه با دیگر محصولات پیشرفت خوبی در زمینه آیرودینامیک دارد. در ایالات متحده آمریکا صرفه جویی در مصرف سوخت بسیار اهمیت دارد طوری که به اندازه یک قطره صرفه جویی در سوخت آن را شمارش می کنند بنابراین ماک این خواسته را برآورده کرده است .

همانگونه که ذکر شد طراحی ماک منحصر به فرد بوده از کاپوت جدید ش گرفته  تا   آینه های مدرن وازسپر جلوی متفاوتی برخوردار است . جلو پنجره ای برجسته آن نام ماک نوشته شده که زیبایی خاصی به آن داده است . ماک برای این کشنده جدید ، از شاسی مقاوم تر با پوشش جدید نیز استفاده کرده است . بعصی از امکانات مانند سیستم ضامن جدید به کاپوت اضافه شده تا فرایند باز شدن  کاپوت ساده تر و سریع تر در هنگام بازرسی در زمان هستند که کم مصرف در مقایسه با گذشته صرفه جویی کند . تمام چراغ های بیرونی این کشنده از LED هستند.

در بخش داخلی کشنده ماک سنگ تمام گذاشته و طرحی نو خلق کرده است . تمام کلید های کنترل و دستگیره های لازم و ضروری در دسترس راننده قرار داده شده است همچنین کنترل مربوط به سیستم تهویه هوا ، گرم کننده و خنک کننده ، ترمز دستی و دنده کاملا در اختیار  و دسترس راننده قرار دارد . راهنمای کنترل کروز و کنترل کشش با لیزر حکاکی شده که این امر باعث دوام و ماندگاری ببیشتر شده تا براحتی پاک نشوند . قسمت پایین فرمان غربیلک تخت است که به راننده کمک میکند براحتی از کشنده پیاده یا سوار شود و پای او به فرمان برخورد نکند .

برای سهولت در استفاده از سیستم پخش بلوتوث و پخش موسیقی کنترل این بخش ها روی فرمان طراحی شده همچنین امکان پاسخ به تماس های تلفنی ساده تر شده است . نمایشگر 7 اینچی مجهز به اپل کارپلی و سیستم ناوبری تام تام است که این نمایشگر به دوربین های اضافه خارجی نیز متصل می شود . تخت خواب کشنده کاملا جدید است 35  درصد بزرگتر از قبل است  و فضای بزرگ آن گونه ای طراحی شده که راننده وقتی از روی صندلی بلند می شود مجبور نیست قوز کند و سرش به سقف نمی خورد . در این قسمت یک تلویزیون 24 اینچی قرار گرفته است . کنترل تهویه هوا و یک پریز 120 ولتی به همراه درگاه USB از جدیدترین نو آوری سال 2017 در زمینه طراحی موتور بهره برده که شامل Anthem کشنده ماک  موارد زیر است :

پیستون ویو و توربوشارژ که فقط بر روی چند تیپ از این کشنده نصب شده و سیستم تزریق سوخت Common-rail که از مهم ترین ابزارهای این کشنده فوق العاده است.

دیدگاهتان را بنویسید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟