مقاله ها

تست لاستیک های جدید میشلن – www.carclick.ir

مرجع خرید و فروش ماشین سنگین
بازدیدها
لاستیک های میشلن

لاستیک های میشلن

میشلن با همکاری جنرال موتورز نمونه اولیه لاستیک بدون باد خود را به جاده ها می آورد و به طور بالقوه سالانه 200 میلیون لاستیک پنچر شده اتومبیل را از پسماند قراضه پس انداز می کند.

این دو شرکت قصد دارند UPTIS (یا سیستم لاستیک ضد پنچری منحصر به فرد) میشلن را توسعه دهند ، که نوید می دهد زباله ها و خطرات ناشی از لاستیک منفجر یا منفجر شده را از بین ببرد تا بتواند تا سال 2024 در جاده استفاده شود.

لاستیک های میشلن


این لاستیک ها از معماری داخلی پیچیده ای ساخته شده اند که از مواد کاملاً مهندسی شده ای ساخته شده و برای تحمل وزن خودرو ، نیاز به هوای فشرده را برطرف می کند.

آنها آنقدر سخت هستند که میشلن می گوید به تعمیر و نگهداری “نزدیک به صفر” نیاز دارند. فایده اصلی این است که این امر باعث کاهش تعداد لاستیک های فرسوده ناشی از سوراخ شدن می شود – رقمی که میشلین سالانه 200 میلیون در سراسر جهان تخمین می زند.

این بدون احتساب ساخت تایرهای یدکی است که UPTIS آن را نیز اضافه می کند.

لاستیک های میشلن

میشلین اوایل این ماه در اجلاس Movin’On مونترال برای تحرک پایدار ، همکاری تحقیقاتی خود با جنرال موتورز (جنرال موتورز) را اعلام کرد – همان رویدادی که دو سال پیش برای اولین بار از نمونه اولیه UPTIS با نام Vision رونمایی کرد.

میشلن گفت: “وسایل نقلیه و ناوگان فردا – اعم از خودمختار ، تمام برقی ، سرویس مشترک یا سایر برنامه ها – برای به حداکثر رساندن قابلیت های عملیاتی خود ، از تایر نگهداری نزدیک به صفر را می طلبند.”

میشلن تنها شرکت تایر نیست که به سرعت در حال نوآوری است. در اوایل سال جاری ، گودیر کانسپتی بدون هوا به نام Aero را به نمایش گذاشت که کج می شود و به یک پروانه برای اتومبیل های پرنده تبدیل می شود.

لاستیک های میشلن

جهت درج رایگان آگهی خرید یا فروش هر نوع ماشین سنگین در سایت کارکلیک بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

کار کلیک

نکات مهم درباره خرید ماشین سنگین
ده نکته درباره خرید خودروهای سنگین و نیمه سنگین
ماشین سنگین کارکرده
موارد کلیدی خرید خودروی سنگین
مرجع تخصصی خرید و فروش ماشین سنگین در ایران “کارکلیک
کارکلیک مرجع تخصصی خرید و فروش ماشین سنگین
آدرس وب سایت کارکلیک www.carclick.ir
آدرس اپ کارکلیکm.carclick.ir
آدرس وبلاگ کارکلیک carclick.ir/weblog
آدرس سایت پینترست https://www.pinterest.com/carclick11
آدرس صفحه ما در یوتیوب www.youtube.com/UCMUjWzqdGUaOeB366_aBR0A

کارکلیک

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟