بررسی فنی خودروهامقاله ها

آروکس جدید همچنان وفادار و با قدرت – www.carclick.ir

خرید و فروش ماشین سنگین
بازدیدها

یک راه حل اختصاصی برای هر بدنه خودرو.

Arocs جدید به فضائل خود وفادار مانده و همچنان با قدرت ، استحکام و کارایی برتر است. همزمان پرچمدار کامیون ها مرسدس بنز برای عملیات ساخت و ساز برنامه های دیجیتالی را برای بخش ساخت و ساز ارائه می دهد. بیش از همه ، توانایی موجود Arocs در بدنه سازی برای بدنه سازان حتی بیشتر بهبود یافته است. به عنوان مثال ، عملکردهای کنترل فردی بدنه که مربوط به ایمنی نیستند می توانند در کابین چندرسانه ای Arocs جدید ادغام شوند. این مزایای زیادی را برای بدنه سازان ، رانندگان و متصدیان حمل و نقل به همراه دارد.

نمایشگرهای موجود در کابین چندرسانه ای عملکرد بدنه را نشان می دهند.

کابین چند رسانه ای Arocs جدید متشکل از دو نمایشگر دیجیتال جایگزین خوشه ابزار کلاسیک شده و پنل کنترل سوئیچ را در داشبورد تکمیل می کند. صفحه نمایش رنگی با وضوح بالا در پشت فرمان به وضوح تمام اطلاعات خودرو به علاوه وضعیت رانندگی و عملکرد را نشان می دهد. اگر یک بدنه نصب شده در حال کار باشد ، این به صورت نمادین توسط لامپ های نشانگر در صفحه اصلی نشان داده می شود. علاوه بر این ، پنجره های بازشو می توانند به راننده هشدار دهند و حداکثر ده پیام را می توان پیکربندی کرد. پنجره های بازشو از یک نماد و یک متن اطلاعاتی تشکیل شده است. پیام های احتمالی ممکن است “خطای انتقال در بدنه خودرو” ، “نقص در اتصال کوپه” ، “دمای روغن بدن بیش از حد بالا” یا “سرویس بدن مورد نیاز است” باشد.

چراغ های نشانگر بدن را می توان به صورت جداگانه اختصاص داد.

مزیت دیگر ادغام فنی در کابین چندرسانه ای Arocs جدید: برای نشان دادن نمادهای متناظر مورد نظر بدنه ساز ، دیگر نیازی به جدا کردن خوشه ابزار نیست. با استفاده از تشخیص به اصطلاح XENTRY ، نمادها را می توان به راحتی توسط یک شریک سرویس از کتابخانه وسایل نقلیه پیکربندی کرد. برای نمایش اولیه کابین چندرسانه ای می توان حداکثر پنج لامپ نشانگر را انتخاب کرد. در این حالت لامپ ها وضعیت کارکرد بدنه خودرو را نشان می دهند – برای مثال اینکه چراغ های جلو نصب شده روی بدنه روشن هستند یا پایه های نگهدارنده جرثقیل فعال شده اند.

The new Mercedes-Benz Arocs 2019 with Multimedia Cockpit as a concrete mixer en route to the next job.

جهت درج رایگان آگهی خرید یا فروش هر نوع ماشین سنگین در سایت کارکلیک بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

نکات مهم درباره خرید ماشین سنگین
ده نکته درباره خرید خودروهای سنگین و نیمه سنگین
ماشین سنگین کارکرده
موارد کلیدی خرید خودروی سنگین
مرجع تخصصی خرید و فروش ماشین سنگین در ایران “کارکلیک”
کارکلیک مرجع تخصصی خرید و فروش ماشین سنگین
آدرس وب سایت کارکلیک www.carclick.ir
آدرس اپ کارکلیکm.carclick.ir
آدرس وبلاگ کارکلیک carclick.ir/weblog
آدرس سایت پینترست https://www.pinterest.com/carclick11
آدرس صفحه ما در یوتیوبhttps://www.youtube.com/channel/UCMUjWzqdGUaOeB366_aBR0A

نقشه کارکلیک

کارکلیک

آدرس: منطقه ۱، تهران، استان تهران


1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

×