بررسی فنی خودروهامقاله ها

آینده برقی اینجاست

بازدیدها

اسکانیا یک نقشه راه الکتریکی سازی ایجاد کرده است که رویکردی چند وجهی برای حمل و نقل برقی دارد ، از جمله تحقیق در مورد انواع مختلف فن آوری های ترکیبی با سوخت زیستی و خودروهای کاملاً الکتریکی.

اسکانیا فناوری های الکتریکی سازی را برای وسایل نقلیه و زیرساخت های حمل و نقل فراهم می کند. نمونه کارهای ما شامل اتوبوس ها و کامیون های هیبریدی و همچنین وسایل نقلیه برقی مجهز به باتری است. ما همچنین در حال بررسی راه حل های دیگر مانند شارژ مداوم در امتداد جاده های برقی (بزرگراه های الکترونیکی) و کامیون های سلول سوختی هستیم.

انتخاب فن آوری های برق بستگی به جغرافیا و کاربردها دارد. به عنوان مثال ، فناوری جاده برقی برای تدارکات از راه دور مناسب ترین است ، در حالی که وسایل نقلیه مجهز به باتری برای سفرهای کوتاه تر مناسب ترند.

سوخت های تجدیدپذیر و برق را می توان جداگانه یا به صورت ترکیبی استفاده کرد – به عنوان مثال ، در وسایل نقلیه هیبریدی که می توانند از سوخت های تجدیدپذیر برای حمل و نقل از راه دور استفاده کنند و سپس به حالت برقی در مراکز شهر بروند.

کامیون هیبریدی پلاگین
کامیون هیبریدی پلاگین اسکانیا می تواند در حالت کاملاً برقی تا 10 کیلومتر بی صدا حرکت کند. به دلیل محدودیت های صوتی ، تحویل در مرکز شهر به طور معمول در پایتخت سوئد مجاز نیست ، اما کامیون هیبریدی پلاگین به عنوان پایلوت تحویل شبانه ساکت به رستوران های مک دونالد در استکهلم مورد استفاده قرار گرفت.

این آزمایشات به عنوان بخشی از ابتکار عمل اتحادیه اروپا Civitas Excentric ، با همکاری شهر استکهلم ، مک دونالد و شریک تدارکاتی آن HAVI ، موسسه سلطنتی فن آوری استکهلم و اسکانیا انجام شد.

جاده برق دار
در ماه مه سال 2019 ، یک جاده الکتریکی برای حمل و نقل طولانی مدت در آلمان افتتاح شد ، اسکانیا کامیون های برقی هیبریدی را تأمین می کند. اسکانیا در سایر پروژه های eHighway در ایتالیا و سوئد نیز نقش دارد.

در آلمان ، یک کشش پنج کیلومتری در هر جهت از اتوبان در خارج از فرانکفورت ، اولین سایت از سه سایت آزمایشی است که توسط پروژه دولتی “کامیون ها برای بزرگراه های الکترونیکی آلمان” اداره می شود. در این آزمایشات ، اسکانیا کامیون های برقی بلند هیبریدی – الکتریکی را برای جاده هایی با انرژی تأمین شده از خطوط برق هوایی تأمین می کند.

در ایتالیا نیز با مشارکت مقامات راهداری منطقه ای ، پروژه مشابهی در امتداد شش کیلومتری بزرگراه A35 Brebemi در شمال ایتالیا در حال انجام است.

در سوئد ، جایی که اولین پروژه جاده برقی جهان از سال 2016 در حال اجرا است ، کامیون های اسکانیا با انرژی الکتریکی با حمایت مقامات منطقه ای در بزرگراه E16 در نزدیکی شهر Gävle سوئد در حال کار هستند.

تهیه شده توسط تیم فنی کارکلیک – اولین مرجع تخصصی خرید و فروش ماشین سنگین

جهت درج رایگان آگهی خرید یا فروش هر نوع ماشین سنگین در سایت کارکلیک بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟